720 ₴
Номер деталі 0 250 202 130, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 23х175х20мм., орієнтовна вага - 0,04200 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 250 202 130 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Land Rover, Peugeot, Ford, Fiat, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Boxer, Mondeo, Ducato, Transit, Jumper, Transit Tourneo, Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04200 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 175 мм |