Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі CEKH-47L, призначена для HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x250x50мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CEKH-47L |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 250 мм |