330 ₴
Номер деталі 3PK830, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x460x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3PK830 |
| Виробник | DAYCO |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Clio, Rapid, Sierra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 460 мм |