890 ₴/комплект
Номер деталі SP1377, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x50мм., орієнтовна вага - 1,28500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1377 |
| Виробник | Sangsin |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.28500 кг |