770 ₴/комплект
Номер деталі SP2040, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x120x50мм., орієнтовна вага - 1,07000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP2040 |
| Виробник | Sangsin |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.07000 кг |