890 ₴/комплект
Номер деталі SP2093, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x150x60мм., орієнтовна вага - 1,51200кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP2093 |
| Виробник | Sangsin |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.51200 кг |