1 550 ₴
Номер деталі 94936, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x310x40мм., орієнтовна вага - 0,29000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 94936 |
| Виробник | DAYCO |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Previa, Corolla, RAV4, Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 310 мм |