1 080 ₴/комплект
Номер деталі SP1502, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x150x60мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1502 |
| Виробник | Sangsin |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |