860 ₴/комплект
Номер деталі SP1501, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x60мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1501 |
| Виробник | Sangsin |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |