1 220 ₴/комплект
Номер деталі SP1454, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x180x72мм., орієнтовна вага - 1,91100кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1454 |
| Виробник | Sangsin |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.91100 кг |