900 ₴/комплект
Номер деталі SP1459, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x130x50мм., орієнтовна вага - 0,75000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1459 |
| Виробник | Sangsin |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.75000 кг |