Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі PAF-042, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x270x50мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAF-042 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |