350 ₴
Номер деталі PAF-043, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 320x210x55мм., орієнтовна вага - 0,44000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAF-043 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Celica, Camry, RX |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44000 кг |