440 ₴
Номер деталі PAF-052, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x300x150мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAF-052 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Hilux, HiAce |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |