Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі PAF-057, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 310x240x55мм., орієнтовна вага - 0,64000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAF-057 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64000 кг |