340 ₴
Номер деталі PAF-060, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x260x55мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAF-060 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Verso, Trezia, Yaris, Yaris Verso, Haval M4 / M4, Charade |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |