Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі PAF-062, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 205x315x55мм., орієнтовна вага - 0,24000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAF-062 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Camry, Solara, Alphard, Highlander, RX, ES |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |