410 ₴
Номер деталі PBF-009, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x105x85мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBF-009 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Liteace, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 105 мм |