460 ₴
Номер деталі PBF-012, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x130мм., орієнтовна вага - 0,42500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBF-012 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Prado, Avensis, HiAce, Hilux, 4Runner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42500 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |