280 ₴
Номер деталі PBF-028, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x120мм., орієнтовна вага - 0,06500кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBF-028 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | GS, Alphard / Vellfire, IS, Aurion, Venza, Avalon, Camry, RAV4, RC, NX, Exige, Highlander, Evora, Sienna, RX, ES, LS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06500 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |