Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі PMF-018, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 240x250x30мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMF-018 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Matrix, Avensis, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 250 мм |