Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T0928R, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x80x70мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T0928R |
| Виробник | RBI |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 80 мм |