Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T09Z12FM, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x70мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T09Z12FM |
| Виробник | RBI |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |