Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T1828PZ, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x130x70мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T1828PZ |
| Виробник | RBI |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 130 мм |