Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T26FJ95F, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x40x30мм., орієнтовна вага - 0,05000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T26FJ95F |
| Виробник | RBI |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 40 мм |