Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T2408WS, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x50x40мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T2408WS |
| Виробник | RBI |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 50 мм |