Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T2464PS, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x50мм., орієнтовна вага - 0,21300кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T2464PS |
| Виробник | RBI |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21300 кг |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |