410 ₴
Номер деталі T24C00W, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x40мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T24C00W |
| Виробник | RBI |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 70 мм |