Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T25241, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x40x35мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T25241 |
| Виробник | RBI |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 40 мм |