Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі T21KC400F, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x55x40мм., орієнтовна вага - 0,07500кг.
Примечание: .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | T21KC400F |
| Виробник | RBI |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 55 мм |