1 700 ₴/комплект
Номер деталі TO-13A48, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x215x125мм., орієнтовна вага - 3,84100кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TO-13A48 |
| Виробник | HDK |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.84100 кг |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 215 мм |