Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі TO-56A48, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x215x125мм., орієнтовна вага - 2,19700кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TO-56A48 |
| Виробник | HDK |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.19700 кг |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 215 мм |