Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі TO-74, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x270x120мм., орієнтовна вага - 5,19300кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TO-74 |
| Виробник | HDK |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.19300 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 270 мм |