Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі CBT-82, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x110x95мм., орієнтовна вага - 0,82000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CBT-82 |
| Виробник | Central Corporation |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.82000 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 110 мм |