Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 325106, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x160x130мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 325106 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 160 мм |