4 760 ₴
Номер деталі 65424, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x200мм., орієнтовна вага - 1,66000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65424 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Touareg, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.66000 кг |
| Висота | 200 мм |