1 400 ₴
Номер деталі 75751S, призначена для AUDI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x100мм., орієнтовна вага - 2,50000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 75751S |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.50000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |