Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 767200, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x70x30мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 767200 |
| Виробник | Ruville |
| Довжина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 2106, 2102 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 70 мм |