Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 986910, призначена для TOYOTA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x60x70мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 986910 |
| Виробник | Ruville |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |