Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 915567, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x185x70мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 915567 |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Ширина | 185 мм |