450 ₴/комплект
Номер деталі 945306, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x150x50мм., орієнтовна вага - 0,21000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 945306 |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 150 мм |