650 ₴
Номер деталі 915566, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x190x70мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 915566 |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 190 мм |