610 ₴
Номер деталі 915822, призначена для FIAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x340x70мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 915822 |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Thema, Brava, Bravo, Tipo, Coupe, Croma, 145, 146, 155, Tempra, Dedra, Delta, Spider |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Ширина | 340 мм |