1 470 ₴
Номер деталі 925442, призначена для AUDI, VW, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x390x60мм., орієнтовна вага - 1,06000кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 925442 |
| Виробник | Ruville |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Tiguan, Toledo, A1, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Q3, Yeti, Eos, Altea |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.06000 кг |
| Ширина | 390 мм |