Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 607-463 , призначена для AUDI, VW, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x200x110мм., орієнтовна вага - 2,30000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 607-463 |
| Виробник | Cifam |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.30000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 200 мм |