Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі DH-14, призначена для DAIHATSU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x35мм., орієнтовна вага - 0,67400кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DH-14 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67400 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |