1 000 ₴
Номер деталі DH-21, призначена для DAIHATSU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 195x195x35мм., орієнтовна вага - 0,66000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DH-21 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.66000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 195 мм |