1 410 ₴
Номер деталі DW-22, призначена для DAEWOO, CHEVROLET, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x220x40мм., орієнтовна вага - 1,16000кг.
Примечание: GM DAEWOO NEXIA/ESPERO 1.5 DOHC,1.6 90- 216*144*24*20.7.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DW-22 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.16000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |