1 890 ₴
Номер деталі DW-30, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x250x40мм., орієнтовна вага - 1,42000кг.
Примечание: GM DAEWOO NUBIRA/LEGANZA 2.0 DOHC 97- 225*150*24*20,70.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DW-30 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.42000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |