1 400 ₴
Номер деталі DW-35, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 205x205x35мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DW-35 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |